
Nyári szünet : 2019. augusztusában a festő szakkör szünetet tart!
Szünet utáni első foglalkozás : 2019. szeptember 2.
Helyszín:Bálint Ház (Bp. Révay u.16.) fszt. Salom Klub
Söpörd ki az elmédből az aggodalmakat, és dobd fel magad egy kis pihentető alkotó tevékenységgel, festéssel-színezéssel!
Kreatív műalkotásokat tudsz létrehozni, és rögtön érezni fogod: nagyon könnyű jólesően beleveszni a festésbe - színezésbe, és ezalatt a gondok messze szállnak.
Ha kitalálod, kifested, kiszínezed a csodaszép, békés mintákat, magad mögött hagyhatod a bánatot, és az agyad relaxáló üzemmódba vált át.
A foglalkozásokat Lunger Katalin festőművész vezeti. Alkalmanként, előre megbeszélt témákban, festők, korok, irányzatok, interaktív beszélgetés zajlik.
Mindig izgalmas témánk, technikák kerülnek bemutatásra.
Mitől absztrakt az absztrakt?
Hogyan lehet portét festeni?
Mi a fotórealizmus?
Tényleg giccses a csendélet?
Színelméletek, .......stb!
A Bálint Ház Salom Klubja a Holokauszt túlélők, a nyugdíjasok és a középgeneráció klubja. Rendszeresen szervezünk kirándulásokat, kulturális és közösségi programokat.
Információ: Repper Rita / programkoordinátor - repper.rita@balinthaz.hu
Részletes információ a klubról itt található: www.balinthaz.hu/salomklub
Facebook: www.facebook.com/SalomKlub


